Vitajte v TOP FUN


Stlačte šipku a vstúpte do sveta zábavy pre malých aj veľkých.


VIRTUÁLNY SVET

Staňte sa súčasťou virtuálnej reality. Preniknite až za hranu vašej predstavivosti a rozhliadnite sa okolo seba vo virtuálnom svete, ktorý vás doslova obklopí.

Viac info

REÁLNY SVET

V zábavnom centre TOP FUN je prepojenie medzi klasikou v podobe vzdušného hokeja a mnohých iných hier, ktoré si pamätajú viaceré generácie vášnivých hráčov s ich najmodernejším prevedením.

Viac info

VIRTUÁLNY SVET


Vstúpte do svetov, o ktorých sa vám len snívalo. Zažite virtuálne cestovanie po horách, prechádzku v podmorskom svete, naučte sa pracovať s priestorom počas kreslenia v 3D priestore, zostavte si kuchyňu vo vlastnom dizajne pred jej objednaním. Zahrajte si akčné, športové nebo logické hry, tak ako ich nepoznáte.

AKO TO FUNGUJE ?


 
Aby užívateľ videl virtuálny svet, potrebuje mať na hlave headset s vmontovanými displejmi pred každým okom. Headset tiež obsahuje pohybový senzor na zisťovanie polohy hlavy a smeru, kam sa užívateľ pozerá. Počítač využíva tieto informácie na prepočítanie obrazu virtuálneho sveta – ktorý je rozdielny pre každé oko – do smeru pohľadu užívateľa a jeho zobrazeniu v headsete. Počítač musí vygenerovať nový obraz najmenej desaťkrát za sekundu, aby obraz nebol trhaný a aby nebol oneskorený oproti užívateľovým pohybom. Scény virtuálneho sveta musia byť preto jednoduché, aby počítač mohol obnovovať obraz rýchlo.


beforeafter

REÁLNY SVET


Okrem virtuálnej reality ponúkame v našom centre aj mnohé klasické zábavné hry, ako je napríklad Air Hockey (vzdušný hokej), NBA Basketball, Ghostbusters a mnohé iné, všetko v najmodernejšom prevedení.

18

ATRAKCIÍ

200

MOŽNÝCH VÝHIER

7

DNÍ V TÝŽDNI

178

RÔZNYCH HIER


NAŠE ARKÁDY

 
 • Willy Wonka

 • ALLEY BOWDER

 • Basketball

 • Gallileo Twin Ticket

 • Key Master

  Key Master will test your players as they try to unlock prizes by putting the key in "just" the right spot! Easy to understand and fun to play! It's the perfect prize vending game for all ages!
 • Ticket Time DX

 • Black Hole

  A true skill game where the player has total control! Pull the plunger and shoot the ball to win the jackpot. Watch the brilliant light show as the ball circles the playfield. You're always a winner when you play Black Hole!
 • Whack N Win 9FT

  Whack N Win is intuitive, challenging, and rewards players of all skill levels. The special sensor pad allows for all age groups to give it a WHACK, and get the moving LED's to land in the Bonus Win Zone.
 • Treasure Quest

  Step right up and test your luck at ICE’s newest coin skill redemption game. Just spin the wheel left or right and try your best to land on high-value spots or the jackpot bonus! Whether you’re looking for a new addition to your arcade or a new piece for your family entertainment center, Treasure Quest is a timeless redemption game for players who want quick and easy ways to earn tickets. Treasure Quest’s stunning cabinet design and colorful wheel encourage game play for the entire family. Take a spin for the pirate’s bountiful treasures!
 • Crank It! Revolution

  Wind it, spin it, turn it, then CRANK IT!!! Gear up for Bay Tek Games’ novelty redemption game Crank It! This eye-catching piece has a small footprint with a big impact. With the same great qualities as the ever-popular Big Bass Wheel, Crank It is a sure hit for game rooms of every size. Players crank the handle to spin the drum, awarding tickets for where it skillfully stops.
 • Crossy Road

  Players must navigate their way across busy roads, train tracks, and over rivers to go as far as they possibly can. With each successful jump, players are awarded a ticket. Crossy Road utilizes a massive 65 inch monitor and is covered in flashing LEDs which makes it a real eye-catcher.
 • Fishbowl Frenzy

  Step right up! Everyone’s a winner with Team Play’s new Fishbowl Frenzy™ augmented reality, ticket redemption game: Winner of the IAAPA Brass Ring Award for Best New Coin-Op Product and 2015 Best of Show “Gold Medal” for Best Videmption Game! Already considered to be one of the best redemption games ever created, Fishbowl Frenzy combines festive carnival fun with adorable 3D animation and 65 inches of high definition, transmissive LCD, to create quick, addictive game play that is fun for everyone. The fish are jumping for joy over Fishbowl Frenzy!
 • Down the Clown

  The second instalment in ICE's "Skill Wall" series, Down The Clown brings one of the most popular midway games right to your game room. 1 or 2 players throw balls at the mechanical clowns, the more you knock down, the more tickets you win! Featuring a custom canopy top, handmade clowns, LED's and a bright marquee, Down The Clown fits perfectly on your arcades skill wall next to Milk Jug Toss and ICE Ball!
 • Comboprize Shine

 • Rabbids Hollywood

  Are you a sharp shooter? Compete with buddies to stop the Rabbids invasion of Hollywood. Shoot all the crazy creatures during a four-player adventure and explore 3 different movie sets. Warning: comes with edgy humor and never-ending fun! Rabbids Hollywood was created in partnership with Ubisoft and features the popular Rabbids: 14M video games sold, 230 TV episodes and more than 1B online views.
 • Crazy Lab

  Air Hockey Crazy Lab je hra s viacerými pukmi. Umožňuje naraz hru až pre 4 hráčov a je zábava ako pre najmenších, tak aj pre celé rodiny.
 • Bean Bag Toss

  Spoločnosť ICE ktorá vytvorila hry ako ICE Ball a obľúbený Down the Clown vám prináša novú hru s názvom Bean Bag Toss. Je to moderné prevedenie klasickej karnevalovej hry ktoré prinesie zábavu celej rodine. Je to jednoduchá a intuitívna hra, hráč musí hádzať vrecká s fazuľkami do dier v krútiacom sa kolese. Ak sa hráčovi podarí trafiť 3x rovnakú farbu, získa bonusové tikety. Bean Bag Toss je skvelá hra pre hráčov ktorí sa radi prekonávajú a chcú vyhrávať skvelé bonusové tikety.
 

TEAMBUILDING// FIREMNÉ AKCIE


Príď sa ku nám zabaviť s kolegami a užite si spolu fantastickú atmosféru ktorá Vás pohltí. Vieme Vám nastaviť výhodné balíčky (podľa počtu ľudí), prípadne na požiadanie catering a uzavretie prevádzky pre Váš teambuilding. Dokážeme zabezpečiť zábavu až pre 50 hostí. Nebojte sa nás kontaktovať. :-)

KONTAKTOVAŤ