Vitajte v TOP FUN


Stlačte šipku a vstúpte do sveta zábavy pre malých aj veľkých.


VIRTUÁLNY SVET

Staňte sa súčasťou virtuálnej reality. Preniknite až za hranu vašej predstavivosti a rozhliadnite sa okolo seba vo virtuálnom svete, ktorý vás doslova obklopí.

Viac info

REÁLNY SVET

V zábavnom centre TOP FUN je prepojenie medzi klasikou v podobe vzdušného hokeja a mnohých iných hier, ktoré si pamätajú viaceré generácie vášnivých hráčov s ich najmodernejším prevedením.

Viac info

PARTY ROOM

Máte čoskoro narodeniny ? Skvelé! Pozvite svojich priateľov na oslavu v TOP FUN. Premeníme pre Vás LASER ROOM na úžasné miesto pre oslavu, kde sa pohodlne zmestí až 12 osôb.

Viac info

LASER LABYRINT

Tak ako hrdina akčných filmov v tých najnapínavejších scénach musíte prejsť laserovou sieťou bez toho aby ste prerušili ktorýkoľvek lúč.

Viac info

TEAMBUILDING

Príď sa ku nám zabaviť s kolegami a užite si spolu fantastickú atmosféru ktorá Vás pohltí. Vieme Vám nastaviť výhodné balíčky (podľa počtu ľudí), prípadne na požiadanie catering a uzavretie prevádzky pre Váš teambuilding. Dokážeme zabezpečiť zábavu až pre 50 hostí. Nebojte sa nás kontaktovať a určite si pozrite aj našu galériu.

Viac info

LASER SHOOTING RANGE

Hádate sa s kamarátom alebo partnerom? Tak musíte vyskúšať nový strelecký laserový simulátor v TOP FUN.
Viac info

VIRTUÁLNY SVET


Vstúpte do svetov, o ktorých sa vám len snívalo. Zažite virtuálne cestovanie po horách, prechádzku v podmorskom svete, naučte sa pracovať s priestorom počas kreslenia v 3D priestore, zostavte si kuchyňu vo vlastnom dizajne pred jej objednaním. Zahrajte si akčné, športové nebo logické hry, tak ako ich nepoznáte.

AKO TO FUNGUJE ?


 
Aby užívateľ videl virtuálny svet, potrebuje mať na hlave headset s vmontovanými displejmi pred každým okom. Headset tiež obsahuje pohybový senzor na zisťovanie polohy hlavy a smeru, kam sa užívateľ pozerá. Počítač využíva tieto informácie na prepočítanie obrazu virtuálneho sveta – ktorý je rozdielny pre každé oko – do smeru pohľadu užívateľa a jeho zobrazeniu v headsete. Počítač musí vygenerovať nový obraz najmenej desaťkrát za sekundu, aby obraz nebol trhaný a aby nebol oneskorený oproti užívateľovým pohybom. Scény virtuálneho sveta musia byť preto jednoduché, aby počítač mohol obnovovať obraz rýchlo.


beforeafter

REÁLNY SVET


Okrem virtuálnej reality ponúkame v našom centre aj mnohé klasické zábavné hry, ako je napríklad Air Hockey (vzdušný hokej), NBA Basketball, Ghostbusters a mnohé iné, všetko v najmodernejšom prevedení.

18

ATRAKCIÍ

200

MOŽNÝCH VÝHIER

7

DNÍ V TÝŽDNI

178

RÔZNYCH HIER


NAŠE ARKÁDY

 
 • Key Master

 • ICE’s NBA Hoops

  Licencovaná priamo od NBA, ICE’s NBA Hoops je veľmi populárna hra, ktorá Vám prinesie neuveriteľný zážitok, ktorý Vás prenesie do NBA arény. Táto basketbalová arkáda bola nadizajnovaná s celo-kovovou prednou konštrukciou, spodkom z tvrdého dreva, 9” basketbalovými loptami a polykarbonátovou zadnou časťou pre čo najreálnejšie skórovanie a čo najdlhšiu životnosť. Môžte sa zahrať sám, alebo tímovo, výber je na Vás. Každá hra spúšťa 40-sekundové odpočítavanie. Pocíťte tlak z rýchlo ubiehajúceho času, kde rozhoduje každá sekunda.
 • Ice Air FX

  Tak neuveriteľné ako sa to môže zdať, ICE zlepšil, uhladil a vybrúsil pôvodný Air Hockey ešte viac. K tejto arkáde už ani nie je čo dodať, už len prísť a hrať!
 • Ice Ball FX

  Ultimátne aleje Ice Ballu sú späť s najnovším a najmodernejším vzhľadom! Ice Ball FX prevzal originálnu koncepciu a priniesol ju do 21-ého storočia s novým úžasným zovňajškom a neuveriteľnými svetelnými efektami! Klasická hra ostáva samozrejme nezmenená, hráči váľajú loptičky po alejách smerom nahor, mieriac čo najviac na stred, aby získali najväčší počet výherných bodov. Čím viac bodov získate, tým väčší počet tiketov vyhrávate.
 • Sonic Dash Extreme

  “Ježko” Sonic a jeho Sonic video hry sú navzájom prepojení a Sonic Dash Extreme je svedkom veľkého návratu svetového najrýchlejšieho ježka na pódia arkád! Sonic Dash Extreme prenáša hráčov do Sonicových najznámejších svetov na výpravu za výhrou tiketov. Musí sa vyhnúť nepriateľom, preskakovať prekážky a vydobiť si svoju cestu na koniec, kde sa stretne so svojím najväčším rivalom, Dr. Eggmanom!
 • Plants VS Zombies

  Plants VS Zombies, vyvinutý od PopCap Games, tvorcov top puzzle hry Bejeweled, prichádza na arkády. Sega-cky Plants VS Zombies The Last Stand (Posledná obrana) dáva hráčovi kontrolu nad Peashooterom, ktorý strieľa hrášok, áno – hrášok, aby vedel odvrátiť vlny zombíkov, ktorí sa k nemu nebezpečne približujú. Ak ktorýkoľvek zo zombíkov prekročí hráčovu “poslednú líniu obrany”, hra sa končí. Ako sú zombíci postupne ničený, výherné tikety sa kopia. Ak sú všetky zombíkové vlny zneškodnené, hráč vyhráva bonus.
 • Plants VS Zombies Whacker

  Plants VS Zombies Whacker spája PopCap Games, výhercu niekoľkých svetových cien, s celosvetovou arkádnou klasikou. Hráč musí obrániť svoj pozemok pred vlnami zombíkov tým, že ich udiera Peashooterovým kladivom skôr ako mu vyprší čas.
 • Ghost Busters

  Ghostbusters je známy ako jeden z top 10tich ikonických licencií všetkých čias a firma ICE nasadila všetky páky, aby priniesla túto klasickú elektro-mechanickú lopto-strieľajúcu arkádu. Hra pozýva naraz dvoch hráčov do otvorenej hracej bunky, kde po sebe nasleduje 8 vzrušujúcich filmových scén, zavŕšených ultimátnou StayPuft Marshmallow-man bonusovou hrou. Hráčovou úlohou je chytiť všetkých duchov s Protónovými zbraňami Ecto beam, ktoré strieľajú loptičky, čím zabezpečujú zábavu pre celú rodinu.
 • Key Master

  Ľahký na porozumenie a zábavný na hranie! Je to perfektná vendigová hra pre všetky vekové kategórie, kde môžte vyhrať veľa zaujímavých cien. 3 úrovne cenových kategórií Vám umožnujú zahrať si o širokú škálu najrozličnejších výhier.
 • Zombie Snatcher

  Zombie Snatcher je kruhová rotačná hra pre 6ich hráčov. V strede hracej plochy sa nachádza 40 výherných pukov, ktoré sú pripravené byť uchňapnuté zručnými Zombíckymi rukami. Hra má unikátne automatické dopĺňanie dodatočnými 150-imi pukmi, čo poskytuje veľmi priateľské hráčske prostredie.
 • Whack N Win!

  Ste pripravení otestovať svoje sily?! Vezmite si kladivo a ukážte sa! Jedna z najklasickejších arkádnych hier Vám prinesie zážitok, na aký ste dlho čakali a v úplne nových rozmeroch. Využite svoju šikovnosť a preudierajte sa až k bonusovým zónam. Udrite kladivom po senzore tak silno, že Vás to prenesie rovno k najvyššej výhre. Alebo nájdite svoj priestor na zlepšenie. Tak, či onak, sme si istí, že Vás táto hra zaručene pobaví.
 • Big Bass Wheel

  Vykrúťte si svoju zábavu! Pristúpte a potiahnite páčku, čím rozkrútite veľké koleso Big Bassu. Keď sa koleso zastaví, ukáže Vám, aká je vaša výhra. Pre ešte väčší úlovok, Big Bass má už aj Bonusové políčko, na ktorom v okamihu vyhrávate až 1000 tiketov za perfektné točenie.
 • Down The Clown

 • Power Drop Extreme

  Nová zaujímavá hra Power Drop X-Treme je veľmi atraktívna. V tejto hre sa snažíte spúšťať loptičku cez bonusové alebo výherné otvory.
 • Ticket Time Crane

  Jednoznačne najlepšia hra roku 2016! Ticket Time crane si zamilujete. Výhry sú zaznamenávane na hráčsku kartu bez potreby vyhadzovania tiketov. Neváhajte a príďte vyskúšať.
 • Crazy Lab

  Air Hockey Crazy Lab je hra s viacerými pukmi. Umožňuje naraz hru až pre 4 hráčov a je zábava ako pre najmenších, tak aj pre celé rodiny.
 • Cosmic Basketball

  Cosmic Basketball je znovuuvedená klasická retro hra pre dvoch hráčov. Úlohou protivníkov je pohotovo stláčať tlačidlá s farbou prislúchajúcou farbe poľa v ktorom sa nachádza loptička. Takto sa obaja hráči snažia dostať loptičku do koša svojho oponenta. Víťazom sa stáva hráč s väčším počtom košov.
 • Bean Bag Toss

  Spoločnosť ICE ktorá vytvorila hry ako ICE Ball a obľúbený Down the Clown vám prináša novú hru s názvom Bean Bag Toss. Je to moderné prevedenie klasickej karnevalovej hry ktoré prinesie zábavu celej rodine. Je to jednoduchá a intuitívna hra, hráč musí hádzať vrecká s fazuľkami do dier v krútiacom sa kolese. Ak sa hráčovi podarí trafiť 3x rovnakú farbu, získa bonusové tikety. Bean Bag Toss je skvelá hra pre hráčov ktorí sa radi prekonávajú a chcú vyhrávať skvelé bonusové tikety.
 • Target Bravo

  Ako hráči sa zapojíte do operácie GHOST ktorá vám umožní stať sa profesionálnym vojakom špeciálnych jednotiek. Musíte presne mieriť, mať rýchle reakcie a využívať modernú vojenskú technológiu aby ste sa dostali až nakoniec. Target Bravo: Operation Ghost hráčom umožní začať od ľubovolného levelu aby si tak znovu a znovu mohli vyskúšať svoj obľúbený level.
 • Hoopla

  Sega prináša nový automat založený na princípe klasickej karnevalovj hry Hoopla. Je stvorený na to aby hrali rodičia, deti a priatelia spolu ak tím. Hráči musia jednoducho trafiť sedem svietiacich kolíkov aby získali tikety. Svojim farebným karnevalovým dizajnom a povzbudzujúcimi zvukovými efektami, je Hoopla skvelou súčasťou každého rodinného zábavného centra a svojou intuitívnou a zábavnou hrateľnosťou je Hoopla hrou ktorú si musí zahrať každý hráč bez ohľadu na vek!
 • Catch the Light

  Catch the Light je nová svižná hra zameraná na reflexy určená pre dospelých aj deti. Hráči musia rýchlo stláčať rozsvietené tlačidlá, kto z hráčov stihne stlačiť tlačidiel viac, vyhráva.
 

Hádate sa s kamarátom alebo partnerom?
Tak musíte vyskúšať nový strelecký laserový simulátor v TOP FUN.

PARTY ROOM//


Narodeninová oslava v TOP-FUN s občerstvením, detským šampanským a ozdobeným stolom. Výhodné balíčky žetónov, darček pre oslávenca, zdarma laserový labyrint, zábavní animátori a veľa iných vecí, ktoré urobia oslavu narodenín nezabudnuteľnou a jedinečnou. Vybrať si môžete z dvoch variantov občerstvenia: Basic a Premium.

REZERVOVAŤ


LASER ROOM//


Tak ako hrdina akčných filmov v tých najnapínavejších scénach musíte prejsť laserovou sieťou bez toho aby ste prerušili ktorýkoľvek lúč. Garantujeme Vám skvelé a napínavé chvíle s rodinou alebo priateľmi.TEAMBUILDING// FIREMNÉ AKCIE


Príď sa ku nám zabaviť s kolegami a užite si spolu fantastickú atmosféru ktorá Vás pohltí. Vieme Vám nastaviť výhodné balíčky (podľa počtu ľudí), prípadne na požiadanie catering a uzavretie prevádzky pre Váš teambuilding. Dokážeme zabezpečiť zábavu až pre 50 hostí. Nebojte sa nás kontaktovať. :-)

KONTAKTOVAŤ